Концепція анімаційного відеоролика

MOON STUDIO
PRODUCTION
Шановні колеги, щиро дякуємо за запрошення у такий цікавий проект!

Ми ознайомилися з наданою вами інформацією та вивчили питання Євроінтеграції трохи глибше, щоб презентувати вам гідну концепцію для створення анімаційного відеоролика.

Головний меседж у нижчевикладених ідеях полягає у тому, що зміни в Україні відбуваються, але середньостатистична людина їх не відчуває. Люди не схильні жити майбутнім, тож потрібно показати українцям, які зміни відбуваються саме зараз і як конкретно ці зміни впливають на їхнє життя.

Статистичні результати про ВВП та інші показники ні про що не скажуть для широкої аудиторії і скоріше за все викличуть опір від нерозуміння. Глядач перемкне канал або проскролить стрічку соцмереж.

Тому, наше завдання у простій ігровій формі донести українцям ключові моменти діяльності Представництва Європейського Союзу в Україні та результати імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


ІДЕЯ ПЕРША
Це Стас. Стас думає, що в його країні нічого не відбувається.

Так ми починаємо історію про середньостатистичного українця, який звик хейтити, але не звик звертати увагу на нехай і маленькі, але важливі зміни.

Через знайомство з героєм ми розкриваємо особливість поглядів українців: ми хочемо, щоб реформи відбувалися швидко. Ми хочемо, щоб країна бігла, хоча не бачимо, що вона йде.
Наприклад, можна сказати, що Стас не розуміє, що змінилося за останні п'ять років. Але вже п'ять разів з'їздив в Європу, і йому для цього не довелося йти у посольство за візами.

За сюжетом ролика герой йде по місту, дивиться на всі боки. Бачить свідоцтва змін, але не усвідомлює їх, ніби не вірить своїм очам. Там же з'являються графіки, які намагаються переконати Стаса.

Закінчуємо ролик тим, що Стас дивиться у дзеркало. У відображенні він бачить себе стильним модним, а на ділі він такий собі диванний експерт у треніках. Такий твіст про те, хто є хто.

На ківіжуале Стас в анти-рожевих окулярах, просто в окулярах. У нього в очах все сумне, все тлін і розпадається. А у відображенні очок реальність - звичайние квітуче місто, в ньому все добре.


Копірайт: Реформи/Зміни є. Побач їх.
Приклад стилістики. Такий приємний олдскул :)


ІДЕЯ ДРУГА
Епічний маніфест з відеорядом хороших подій відповідно до кожної реформи.

Відеоряд має передати історію однієї людини від початку революції до сьогодення. Передати розвиток змін. Пропоную історію малюка, який бачить зміни в собі, в своїх батьках, в суспільстві в цілому.

17 – саме стільки реформ затверджено урядом завдяки підписанню угоди про Асоціацю з ЄС.

Кожна реформа – це як кожен рік дорослішання від малюка до повноліття. Кожен знає, як складно стати дорослим.

Ми знайомимось зі світом, вперше бачимо себе у маминих очах, вчимося ходити, говорити. Ми навчаємось у школі, дізнаємось купу важливих речей. Ми вчимося танцювати, грати в спортивні ігри, багато читаємо, подорожуємо. Постійно зустрічаємось сам на сам із складнощами. Нам доводиться падати і вставати.

Ми живемо в країні, яка зростає завдяки нам. Ми самі створюємо наш час і простір.

ІДЕЯ ТРЕТЯ
Ідея ролику:
Герой сюжету - представник офісу Європейського Союзу в Україні, який намагається простими словами розказати різним групам населення про зміни та можливості, які відкриваються Україні завдяки співпраці з Європейським Союзом.

В дитячій панамці з цеберцем і пасочками він малює дітям на піску схеми - винаходить чудирнацьких героїв, з якими трапились зміни.
Підсідаючи на лавочку до бабусь, він дістає друковану газету та простими словами пояснює складні графіки, в кафе разом із хіпстерами п'є смузі та говорить про можливості для молоді, так само він спілкується зі спорсменами - біжить з ними марафон, бере мікрофон в стенд-ап шоу та закінчує все влучним жартом.

Переваги:
легка, жартівлива подача інформації, в якій багато хто зможе впізнати себе.

Референс по настрою/гумору (не по контенту)
Референс по кількості персонажів
Референс по простоті донесення інформації: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=1081


ІДЕЯ четверта
Ідея ролику:
Основна форма подачі в стилі марвеловських коміксів.

Герой сюжету українець, який після Майдану перетворився на супергероя U-man (Ukrainian man), мета якого застосувати нові стандарти для кращого життя для українського громадянського суспільства.

Для досягнення своєї мети U-man зустрічається з EU -men та підписує Угоду.
Ця угода стає артифактом. З ним наш герой відправляється до українців.

В полі дозріла пшениця, вже зібраний врожай. Але як продати? U-man достає Угоду і українські товари відправляються на європейські ринки.
Українські хлопці мріють про запуск своєї ракети. Вони придумали проект. Але де взяти гроші? U-man бере Угоду, та в хлопців з'явилася можливість домовитись з інвесторами.

Переваги:

На простих прикладах в легкій популярній формі супергероїв та казки передається фактаж, чому саме співраця з ЄС така важлива, та як вона працює на практиці.

Референс по настрою
Референс по динаміці:
http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=1081


ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!
БУДЕМО ДУЖЕ РАДІ СПІВПАРЦІ ПО ЦЬОМУ ПРОЕКТУ.

Made on
Tilda