interpipe.

Be brave like Ukrainians
/
/
/
Інтерпайп – українська промислова компанія, що спеціалізується на виробництві труб та коліс для залізничного транспорту.
Клієнт
Задача
Створити відеоролик для презентації західним партнерам в рамках щорічної виставки у Дюссельдорфі. Розказати та показати, що відбувається в Україні після російського вторгнення. На прикладі компанії Інтерпайп показати, що мужність України — це мужність кожного її громадянина.
Рішення
Як це, бути українцем сьогодні? Ми ставимо це риторичне питання глядачу. Сьогодення працівників Інтерпайп це після робочої зміни плести сітки, комплектувати бронежилети, виконувати різного формату волонтерську роботу, а дехто пішов до лав ЗСУ, щоб боронити країну на лінії зіткнення. Зараз усі зайняті не лише своїми прямими обов'язками, а й спільною справою – опором російського вторгнення.
Зйомки під час війни дійсно відрізняються. Коли у країні дефіцит палива, та на знімальну локацію видають бронежилети та каски, замість забрендованих худі. Зйомка проводилась в екстремальних умовах, де оператор дивиться не лише у камеру, а й прислухається до звуків повітряної тривоги.
За лаштунками
слідкуйте
Дізнавайтеся більше
про нас і наш досвід
Заходьте.
Щоб обговорити проєкт
і прийняти найкраще рішення

Київ, вул. Володимирська, 101
Пишіть.
У будь-який час
Ми обовʼязково відповімо

mail@moonstudio.com.ua
Дзвоніть.
Розповідайте більше про себе і свій бізнес

tel.: 0732220297
moon.
Est 2015