interpipe.

Be brave like Ukrainians
/
/
EN
/
UA
Інтерпайп – українська промислова компанія, що спеціалізується на виробництві труб та коліс для залізничного транспорту.
Клієнт
Задача
Створити відеоролик з англійською озвучкою для презентації на івенті в рамках щорічної виставки у Дюссельдорфі. Розказати європейським партнерам про те, що відбувається в Україні після російського вторгнення. На прикладі Інтерпайп показати, що мужність України — це мужність кожного її громадянина.
Рішення
Ми говоримо, що Інтерпайп – це Україна! На підприємстві працюють тисячі українців, але як це зараз, під час війни бути українцем? Ми ставимо це питання і одразу ж даємо відповіді. Перераховуємо, що означає для працівників Інтерпайп бути українцем. А це означає не лише працювати під час війни, а й плести сітки, бути волонтером, служити у ЗСУ та багато іншого, чим зараз зайняті співробітники підприємства. Ми показуємо працівників і говоримо, що зараз усі зайняті не лише своїми прямими обов'язками, а й спільною справою – опором. Але головне, що означає зараз «бути українцем» – це бути сміливим!
Зйомки під час війни дійсно відрізняються. Коли у країні дефіцит палива, та на зйомку видають бронежилети та каски. Наша невеличка знімальна группа поїхала власноруч зняти роботу заводу. Зйомка проводилась у репортажному режимі. за 2 дні ми зняли максимальну кількість людей на різних локаціях. Також попросили тих хто у ЗСУ і не поряд, зняти відео на свої телефони.
За лаштунками
Moonstudio
Команда
Interpipe
Продюсер /
Дмитро Андрєєв


Продюсер /
Діна Проценко
Копірайтер /
Ірина Ільченко
Керівник групи контенту і комунікацій /
Ірина Ступаченко
Режисер /
Петро Сазонов
слідкуйте
Дізнавайтеся більше
про нас і наш досвід
moon.
Est 2015
У будь-який час
Ми обовʼязково відповімо

mail@moonstudio.com.ua
Пишіть.
Дзвоніть.
Розповідайте більше про себе і свій бізнес

tel.: 0732220297
Заходьте.
Щоб обговорити проєкт
і прийняти найкраще рішення

Київ, вул. Володимирська, 101