IT’S A PATCH

Рекламна кампанія у форматі reels
/
/
/
Українська компанія по виробництву корпоративного одягу 4TEAM народилась у Харкові у 2016 році. Після початку війни вони відкрили новий шлях розвитку бізнесу – бренд It’s a Patch! До речі, з кожної купівлі ти донатиш 20% від суми покупки на ЗСУ та підтримуєш економіку України та бізнес.
Клієнт
Задача
Розробити рекламну кампанію для reels та stories, яка буде відображати повноцінну лінійку нової колекції одягу та аксесуарів. Також потрібно показати властивості патчів та різні формати їх використання.
Рішення
За усі століття, скільки існує мода, ніхто так і не вигадав кращий формат її презентації, аніж показ. Тому ми зробили діджитал-показ колекції одягу 4team та головне – її функціоналу.
Показ, де ми в динамічному форматі покажемо усі властивості та трансформації одягу. Головна задача глядача – відповісти на питання “Який я сьогодні?”
У нас є дуже просте правило: «Обмеження – територія для творчості». У цьому випадку ми були обмежені однією локацією – фотостудією. Розуміючи це, ми запропонували взяти декілька кольорових фонів, які змінювали з кожним новим образом моделей.
Чудовий плейлист, який запропонував DOP, додав динаміки на знімальному майданчику та настрою.
Драйв, з яким було знято це відео, передається і самим відео. Тому ми запрошуємо вас його подивитись, а також підписатись на наш Instagram, щоб першими отримувати порцію крутої реклами

За кулісами
Команда
DOP/
Олег Іванов
Копірайтер /
Ірина Ільченко
Продюсер /
Дмитро Андрєєв
moon.
Edit/Сolor /
Артем Іванов
IT'S PATCH
CEO /
Денис Кондратьєв
слідкуйте
Дізнавайтеся більше
про нас і наш досвід
Заходьте.
Щоб обговорити проєкт
і прийняти найкраще рішення

Київ, вул. Володимирська, 101
Пишіть.
У будь-який час
Ми обовʼязково відповімо

mail@moonstudio.com.ua
Дзвоніть.
Розповідайте більше про себе і свій бізнес

tel.: 0732220297
moon.
Est 2015