послуги.

Ми реалізуємо усі завдання маркетинг-відділу компанії.
/
/
Анімація
Ми можемо створити 2D або 3D анімацію, а можемо, використовуючи анімовані колажі, зняти короткометражний фільм. Усе залежить від вашого завдання та погляду на творчість.
Рекламні кампанії
Ми розробляємо ідею та власноруч втілюємо її у вигляді відеоролика, дизайну, фотографії чи сайту. Можемо запропонувати одну ідею, а можемо й 5. Усе залежить від вашого завдання та ресурсів.
Продакшн
Знімаємо рекламні ролики для TV, YouTube, Instagram та TikTok. Щоби реалізувати найпроривніші ідеї, ми використовуємо найостанніші технічні розробки: дрон, який набирає швидкість до 120 км/год або електроквадрацикл для тихої гонитви за героєм ролика, запрошуємо акторів з усіх куточків країни. Гнучкість нашої команди дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї безпечно для вас і з задоволенням для нас.
Графічний дизайн
Те, що щоденно потребує будь-яка успішна компанія. Це можуть бути презентації виступу керівника або ілюстрації до статті у ЗМІ. Ми створюємо фірмові футболки, гуді, плакати для подарунків співробітникам та забрендуємо автобус вашої компанії так, щоб усі довкола зрозуміли «Who is Daddy».
Сайти
Робимо сайти за допомогою технології zero-code. Створюємо унікальний дизайн та структуру під ваші завдання, роблячи акцент на UX. Робимо односторінкові сайти для презентації продукту чи заходу.Створимо також багатосторінковий сайт, якщо вам потрібно розповісти про вашу компанію, команду, виробництво, кілька продуктів або послуг. Ми враховуємо, що живемо за часів Mobile first, коли трафік із мобільних пристроїв може сягати 90%, тому наші сайти мають адаптивний дизайн під усі пристрої.